Zahradna restauracia
Pivnica TOLDI
Penzion TOLDI

Rýchly kontakt:

Táto emailová adresa je zabezpečená proti spamovým robotom, musíte mať aktivovný Javascript na jej zobrazenie

GSM: +421 (0)918 402 242 
 
 
 
 
 
 
Toldi na koni - zaber z pivnice
  • Slovak

 

LUCIFER - kolosálny bbq-grill aký Európa ešte nevidela!

   Lucifer

Každý sa nás pýta, čo je vlastne ten Lucifer?! Vysvetliť je to ťažké, keďže to nie je len obyčajný gril, nie je to len pec alebo kotol. Proste sa to musí vidieť! A, hlavne ochutnať dobroty, ktoré sa v ňom grilujú, pečú a varia. Keď to musíme popísať, tak Lucifer je "osobnosť". Legendárna osobnosť grilov alebo radšej prenosných kuchýň. So svojim kolosálnym výzorom a k tomu 8 metrovou výškou pred vami stojí hrdo a vyžaduje si rešpekt.

 

Lucifer - prenosná kuchyňa

 

Lucifer tvorí komplex pece, grilu a kotla, ktoré sú zároveň spojené do komína, ktorý dosahuje až 8 metrovú výšku. Aby to všetko bolo ešte viac zosobnené, jednotlivé časti majú svoje vlastné mená a to sú Big Chef, Grill Bill, Cocker Joe.

 

Celý zázrak na tom je, že to všetko je prenosné a úžasne funkčné. Je proste stvorený na nomádsky životný štýl a všade kam príde je okolo neho cirkus (lebo on sám JE cirkus). Má prirodzenú schopnosť priťahovať ľudí svojim výzorom, na čo veľa ľudí hovorí "vyzerá ako perpetuum mobile" alebo ako kuchyňa kapitána Nema. Samozrejme, to je jedna strana. Ta najhlavnejšia ale je, že sa v tom pečú a varia dobroty ako: osúchy, kačacina, klobásky, marinované rebierka, grilované mäsá, guláš z býčích žliaz......

 

 

Lucifer Báč
Lucifer Báč 2
Lucifer Báč 3
 
< Predch.   Ďalší >