Zahradna restauracia
Pivnica TOLDI
Penzion TOLDI

Rýchly kontakt:

Táto emailová adresa je zabezpečená proti spamovým robotom, musíte mať aktivovný Javascript na jej zobrazenie

GSM: +421 (0)918 402 242 
 
 
 
 
 
 
Toldi na koni - zaber z pivnice
  • Slovak
Okolie

ObrázokPivnicu TOLDI so záhradnou reštauráciou nájdete v Matúškove, v dedine, ktorá sa nachádza tesne pri okresnom meste Galanta.

Návštevníci z väčších vzdialeností si môžu oddýchnuť v nášom Penzióne. V prípade viacdňového pobytu je možné navštíviť rôzne kultúrne pamiatky alebo relaxačné strediská v blízkom okolí.

Termálne kúpalisko Horné Saliby ponúka vo svojom relaxačno-rehabilitačnom centre rôzne masáže, fyzioterapiu, sauny, hydromasážne sprchy a ďalšie doplnkové služby ako posilňovňu, squashové ihrisko, vonkajšie aj vnútorné bazény s termálnou vodou.

V blízkosti Penziónu, v meste Galanta (1 km od Matúškova) sa nachádza
Termál centrum Galandia s celoročnou prevádzkou.
V hlavnom objekte nájdete bazénovú halu so štyrmi nerezovými vnútornými bazénmi v celkovej rozlohe 513 m2. V rámci haly je možné využiť služby aj samoobslužnej reštaurácie, na galérii sú umiestnené šatne pre mužov a ženy s hygienickými zariadeniami. K dispozícii budú aj základné relaxačné služby - masáže.

Termálne kúpalisko Vincov les sa nachádza pri štátnej ceste Galanta - Sládkovičovo, približne 20 kilometrov od Matúškova.
V areáli sa nachádza termálny vrt, z ktorého vyteká termálna voda s teplotou 62 stupňov celzia. Mnohí ľudia pripisujú tejto vode liečivé účinky a preto sem chodievajú s cieľom uzdraviť sa.

Okrem kúpania v 5 bazénoch s termálnou vodou si môžete v areáli zahrať stolný tenis, futbal, volejbal či streetball. Pre deti sú k dispozícii hojdačky, šmykľavky, preliezky, pieskovisko a veľká skákacia trampolína. Svoje horolezecké schopnosti si môžete vyskúšať na malej lezeckej stene s rôznymi stupňami náročnosti, takzvanom boulderi.

Penzión Toldi sa nachádza približne 55 km od Bratislavy, hlavného mesta Slovenska.